Жовті Води. ДНЗ № 33

   

Сторінка вчителя - логопеда

Поліщук Світлана Олександрівна

1. Мова – невичерпне багатство, яким природа обдарувала людину. Його можна перемножити , а можна й непомітно розгубити .Тож перед вчителем логопедом завжди стоїть завдання : прищепити дитині любов до слова, до його звучання, навчити її чітко , красиво і влучно висловлюватися.

 

2. Послідовне опрацювання всіх звуків рідної мови – те підґрунтя , яке допоможе дитині сприймати кожний мовний звук у різних варіантах його звучання і забезпечить правильне використання звуків для розрізнення значення слів (кіт, кит, кут…).

 

3.Правильна вимова звуків та достатньо розвинені фонематичні процеси – важливі складові успішного оволодіння основами грамоти в дошкільному віці й подальшого успішного навчання в школі.

 

4.Професійна компетентність вчителя – логопеда , його професійні вміння та якості особистості як спеціаліста залежать від того, як він аналізує щоденне життя дітей, статус та місце кожної дитини в групі однолітків.

 

5. «Кожна дитина здібна. Головне визначити в чому саме».

    «Здібності річ тендітна, яка залежить не тільки від людей, а й від природи. «Треба довіряти природі, яка не помиляється».

 

Поради батькам

 

1.Не обмежуйте дитину у спілкуванні з ровесниками.

 

2.Частіше звертайтеся за порадами до педагогів та психологів.